Centrum Edukacji Cogito - miejsce Twojego rozwoju
ZACZNIJ JUŻ OD DZISIAJ, WYBIERZ KURS DLA SIEBIE I ZRÓB PIERWSZY KROK​
DAJ NAM SZANSĘ WSPÓLNIE POPRACOWAĆ NAD TWOIM ROZWOJEM
SZKOŁA MUZYCZNA YAMAHA
KURSY JĘZYKOWE DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH

OFERTA DLA DOROSŁYCH

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz swobodnie się rozwijać, odkrywać swoje pasje, wracać do niespełnionych marzeń, z konkretnymi efektami – jesteś u siebie.
Najlepszym momentem na start jest teraz.

Popular Music Course (Szkoła Muzyki Rozrywkowej YAMAHA)

Program YAMAHA Popular Music Course jest przeznaczony dla różnych grup wiekowych i został stworzony z myślą o radosnych i przyjemnych lekcjach. Bez względu na to, czy chcą Państwo grać na flecie poprzecznym, saksofonie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, keyboardzie, perkusji, skrzypcach lub nauczyć się śpiewać – to wybierając kursy o międzynarodowej renomie i reputacji, decydujecie się na właściwą drogę w swoim muzycznym życiu.

Zapewniamy najlepszą metodykę nauczania, wysokie standardy zajęć prowadzonych przez profesjonalnie wykwalifikowanych specjalistów muzycznych i nauczycieli. Materiały dydaktyczne sprawiają, że nauka muzyki jest jednocześnie skuteczna i bardzo przyjemna.

Więcej informacji w zakładce Szkoła Muzyczna Yamaha…

ROZWÓJ

Nie tylko zdobywasz nowe umiejętności, ale także inwestujesz w swój rozwój osobisty. Zyskujesz narzędzia do pracy z emocjami, lepiej rozumiesz siebie.

Nauka gry na instrumentach - Szkoła Muzyczna Yamaha

YAMAHA oferuje szereg różnych kursów instrumentalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w celu umożliwienia przeżywania radości z nauki na wybranym instrumencie. Nauczanie odbywa się w małych grupach i wprowadza m.in. wspólne muzykowanie (w zespole), improwizację, umiejętność akompaniowania i śpiewania piosenek, a także naukę czytania nut.

Wszystkie kursy są starannie zaprojektowane i stworzone przez firmę YAMAHA, aby umożliwić uczniom doświadczanie pozytywnych emocji od pierwszej lekcji, a następnie wspierać rozwój tych umiejętności. Szczególny nacisk kładzie się na rozwój twórczości muzycznej każdego ucznia.

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć! Zajęcia indywidualne z naszymi nauczycielami to nie tylko ćwiczenia techniczne. Wszyscy nasi instruktorzy to czynni muzycy, występujący na scenie. Dostosują tryb zajęć do Twoich potrzeb, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy masz już doświadczenie. Praca na utworach, wprawki techniczne i pokonywanie własnych ograniczeń, by odkryć pełnię swoich możliwości.

Więcej informacji w zakładce Szkoła Muzyczna Yamaha…

CHWILA DLA SIEBIE

Szybko przekonasz się, że zajęcia, podczas których oddajesz się swojej pasji dają Ci okazję do oderwania się od codzienności, pobycia sam na sam ze sobą i odkrycia nowych zasobów.

Nauka śpiewu

Wiążesz swoją przyszłość ze sceną, albo chcesz po prostu pośpiewać? Pomożemy Ci wydobyć Twój własny głos. Czekają Cię ćwiczenia z dykcji, impostacji i emisji, praca nad interpretacją i zwiększaniem świadomości Twojego ciała. Będziesz pracować z mikrofonem i zdobywać doświadczenie podczas organizowanych przez nas koncertów, na dużych i małych scenach, z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Trenujemy w zakresie wykorzystania zasobów, by wzmocnić Twoją pewność siebie i dać Ci narzędzia do pracy z tremą. Śpiewasz to, co lubisz.

 

1 x 45 min. w tyg. zajęcia indywidualne
1 x 45 min. W tyg. grupowe zajęcia umuzykalniające

SPOŁECZNOŚĆ

Wchodzisz w świat ludzi pozytywnie nastawionych i otwartych na rozwój. Możesz czerpać z tego pełnymi garściami i wspierać innych.

Język angielski

Chcesz nauczyć się języka od praktycznej strony, usystematyzować to, co już wiesz i komunikować się swobodnie? Nasi lektorzy Ci w tym pomogą. Dostosujemy system nauki do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Podpowiemy jakie techniki zapamiętywania słownictwa będą dla Ciebie skuteczne. Z nami osiągniesz swój cel.

 

1 x 45 min. w tyg. zajęcia w grupach, parach i indywidualne

FEEDBACK OD EKSPERTA

Wspólnie z ekspertem planujesz swoją ścieżkę celów, analizujecie postępy. Masz wsparcie i warunki do najlepszego rozwoju.

DZIĘKI ZAJĘCIOM W COGITO ZYSKASZ:

  • nowe umiejętności
  • przestrzeń na pasję
  • 100% zaangażowania eksperta
  • lepszą organizację czasu
  • świadomość swojego ciała i emocji
  • narzędzia do radzenia sobie ze stresem
  • przyjaciół i mentorów
  • dyscyplinę i systematycznosć
  • dobre samopoczucie
Close Menu