Centrum Edukacji Cogito - miejsce Twojego rozwoju
ZACZNIJ JUŻ OD DZISIAJ, WYBIERZ KURS DLA SIEBIE I ZRÓB PIERWSZY KROK​
DAJ NAM SZANSĘ WSPÓLNIE POPRACOWAĆ NAD TWOIM ROZWOJEM
SZKOŁA MUZYCZNA YAMAHA
KURSY JĘZYKOWE DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH

OFERTA DLA MŁODZIEŻY

Kursy w Cogito to znacznie więcej niż zajęcia pozalekcyjne! To okazja do odkrywania własnej osobowości i wytyczania ścieżki rozwoju
Twoje zdanie jest dla nas ważne!

Popular Music Course (Szkoła Muzyki Rozrywkowej YAMAHA)

Program YAMAHA Popular Music Course jest przeznaczony dla różnych grup wiekowych i został stworzony z myślą o radosnych i przyjemnych lekcjach. Bez względu na to, czy chcą Państwo grać na flecie poprzecznym, saksofonie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, keyboardzie, perkusji, skrzypcach lub nauczyć się śpiewać – to wybierając kursy o międzynarodowej renomie i reputacji, decydujecie się na właściwą drogę w swoim muzycznym życiu.

Zapewniamy najlepszą metodykę nauczania, wysokie standardy zajęć prowadzonych przez profesjonalnie wykwalifikowanych specjalistów muzycznych i nauczycieli. Materiały dydaktyczne sprawiają, że nauka muzyki jest jednocześnie skuteczna i bardzo przyjemna.

Więcej informacji w zakładce Szkoła Muzyczna Yamaha…

TO TY

Poprzez pasję możesz najlepiej wyrazić siebie – to kim jesteś i to kim chcesz się stać.

Nauka gry na instrumentach - Szkoła Muzyczna Yamaha

YAMAHA oferuje szereg różnych kursów instrumentalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w celu umożliwienia przeżywania radości z nauki na wybranym instrumencie. Nauczanie odbywa się w małych grupach i wprowadza m.in. wspólne muzykowanie (w zespole), improwizację, umiejętność akompaniowania i śpiewania piosenek, a także naukę czytania nut.

Wszystkie kursy są starannie zaprojektowane i stworzone przez firmę YAMAHA, aby umożliwić uczniom doświadczanie pozytywnych emocji od pierwszej lekcji, a następnie wspierać rozwój tych umiejętności. Szczególny nacisk kładzie się na rozwój twórczości muzycznej każdego ucznia.

Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne. Lekcje z naszymi nauczycielami to nie tylko ćwiczenia techniczne. Wszyscy nasi instruktorzy to czynni muzycy, występujący na scenie. Doskonale wiedzą na czym polega rozwój muzyka, ponieważ sami nieustannie się doskonalą. Nauczymy Cię grać na instrumencie, dowiesz się jak funkcjonować na profesjonalnej scenie, jak pracować ze sprzętem, współpracować z innymi muzykami, poradzić sobie z tremą.

Więcej informacji w zakładce Szkoła Muzyczna Yamaha…

JEST DOBRZE

Coraz pewniej poruszasz się w dziedzinie swojej pasji – to daje Ci pewność siebie, motywację i… robi wrażenie!

Nauka śpiewu - Szkoła Muzyczna Yamaha

Wiążesz swoją przyszłość ze sceną, albo chcesz po prostu pośpiewać? Pomożemy Ci wydobyć Twój własny głos. Czekają Cię ćwiczenia z dykcji, impostacji i emisji, praca nad interpretacją i zwiększaniem świadomości Twojego ciała. Będziesz pracować z mikrofonem i zdobywać doświadczenie podczas organizowanych przez nas koncertów, na dużych i małych scenach, z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Trenujemy w zakresie wykorzystania zasobów, by wzmocnić Twoją pewność siebie i dać Ci narzędzia do pracy z tremą. Śpiewasz to, co lubisz.

 

1 x 45 min. w tyg. zajęcia grupowe

 

JESTEŚ SIŁĄ

Poprzez pracę z ekspertem czujesz, że idziesz do przodu. Rozumiesz siebie, swoje ciało i swoje emocje – uczysz się z nich korzystać, osiągasz kolejne sukcesy i okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Język angielski - Lingua Teens Space

LINGUA TEENS SPACE– to angielski dla młodzieży, kursy ogólne, prowadzone  inspirującą metodą, z elementami strategii egzaminacyjnych, ukazujące młodzieży ich mocne strony i talenty, kursy stawiające nacisk na autonomię ucznia.

Kursy skierowane są dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

W Lingua Teens Space poziom nauki jest dopasowany do rzeczywistego poziomu zaawansowania słuchacza. Kursy oferowane są na poziomach:

A1- elementary

A2- pre-intermediate

B1- intermediate

B2- upper-intermediate

Kursy dla tej grupy wiekowej prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania.

Każdy poziom to 2 semestry nauki  

Lekcje odbywają się 2 x tydzień po 45 min lub 1 x tydzień 60 min

Dlaczego warto zapisać się na kurs w Lingua Teens Space?

 • skutecznie przygotujesz się do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE oraz egzaminów szkolnych (np. matura), realizując materiał dostosowany do Twoich potrzeb i zainteresowań: zrobisz własną prezentację multimedialną, wysłuchasz muzyki młodzieżowej, zagrasz w grę, wykorzystasz Internet na zajęciach lub obejrzysz filmik na YouTube;
 • rozwiniesz wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Wszystkie wprowadzone na kursie struktury gramatyczne i leksykalne przećwiczysz w wypowiedziach ustnych;
 • nauczysz się swobodnie i poprawnie mówić;
 • zapoznasz się z formą egzaminu i strategiami rozwiązywania zadań egzaminacyjnych;
 • częste powtórki pozwolą Ci utrwalić zdobytą już wiedzę językową;
 • MOCK EXAM, czyli próbny egzamin, umożliwi Ci sprawdzenia postępów w nauce i umiejętności;
 • wykwalifikowani lektorzy zmotywują Cię do systematycznej pracy i stworzą pozytywną atmosferę, która sprzyja efektywnemu przyswajaniu języka;
 • 620_bbfc07a4b924de88b97a2d6ad26a77ef.jpg

Materiały do nauki: Zajęcia prowadzone są na bazie podręcznika, którego realizacja uzupełniona jest materiałami dodatkowymi, mechanizmami SPACE oraz projektami specjalnymi.

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Możesz mieć pewność, że wybierając zajęcia w Cogito wybierasz najlepszą drogę do sukcesu, w atmosferze szacunku i wsparcia.

DZIĘKI ZAJĘCIOM W COGITO ZYSKASZ:

 • nowe umiejętności
 • przestrzeń na pasję
 • 100% zaangażowania eksperta
 • lepszą organizację czasu
 • świadomość swojego ciała i emocji
 • narzędzia do radzenia sobie ze stresem
 • przyjaciół i mentorów
 • dyscyplinę i systematycznosć
 • dobre samopoczucie
Close Menu